116. Bouda Cyril 1901-1984
grafický list, ex libris Jaroslav Seifert, signováno PD, pasp., zaskl., tisková plocha 30, 5 x 21, 5 cm, rámováno 53, 5 x 39cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč