116. Kašpar Adolf (1877-1934)
akvarel na kartonu, Lesní cesta, sign. VD, rozměr 15 x 19,5 cm, rámováno 25 x 29,5
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč