116. Krajina
signováno vpravo dole
Šířka: 66 cm, výška: 45 cm, rámování: 57 x 77,5 cm
Konec dražby: 14.06.2021 19:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč