117. Bubeníček Václav (1913-1989)
bar. serigrafie, soubor 3 ks, sign. PD V. Bubeníček, značeno 79/200, rozměr tisk 15x21 cm a 24 x 11 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč