117. Krajina
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, materiál: plátno fixováno na lepence
Šířka: 36,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 44 x 50,5 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 08.02.2022 20:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč