117. Portrét muže
plátno mírně protrženo, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 84 cm, rámování: 96 x 76 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.08.2020 21:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč