Toman - Válečník
Signováno a vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 13,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 39 x 28 cm
Konec dražby: 14.06.2023 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč