Akt ženy

Autor: František Vobecký
(1902 Trhový Štěpánov - 1991 Praha)

vlevo dole pozůstalostní razítko, paspartováno, zaskleno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 54 cm, rámování: 72,5 x 52,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 16.04.2019 21:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč