8. Portrét mladého muže - L Formát
Autor: Fernand Vácha
(1903)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1947
Šířka: 53 cm, výška: 68 cm, rámování: 87 x 72
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 19:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč