118. Bouda Cyril 1901-1984
Cikáni, barevná litografie, signováno PD, pasp., zaskl., tisková plocha 31 x 23, 5 cm, rámováno 63 x 43, 5 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč