292. Konvolut grafik - 6 kusů
Autor: Eduard Milén
(1891 Frýdštejn - 1976 Brno)
signováno dole, konvolut - 6 kusů
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 25 cm, rámování: volné listy
Konec dražby: 15.02.2022 21:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč