118. Filla Emil 1882-1953
zinkografie na papíře, Ležící akt 1936, signováno v kameni PD, tisková plocha 19x10,5cm, rámováno 33 x 22,5 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč