118. Ještěrky
nesignováno, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 38 cm, výška: 30 cm, rámování: 43 x 56 cm
Konec dražby: 18.09.2019 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč