118. Na břehu
nesignováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 18,5 cm, výška: 25 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 10.12.2018 21:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč