118. Na pile
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Datace: 1940
Šířka: 16 cm, výška: 12 cm, rámování: 15 x 18 cm
Konec dražby: 11.05.2020 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč