J. Babel
Autor: Petr Šmaha
(1945)
signováno a datováno tužkou vpravo dole pod tiskem, signováno a název na reverzu
Technika: litografie, datace: 1999
Šířka: 16 cm, výška: 19,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč