141. Kašna
Autor: Jana Jemelková
(1928)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: suchá jehla, datace: 1984
Šířka: 15 cm, výška: 16 cm, rámování: 31 x 27 cm
Konec dražby: 21.01.2021 20:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč