171. Oasa
Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 62 cm
Konec dražby: 07.04.2020 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč