Krajina

Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)

signováno vpravo dole
Šířka: 37 cm, výška: 29 cm, rámování: 44 x 52 cm

Konec dražby: 25.11.2019 19:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč