81. Lubina pod Radhoštěm
Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)
signováno s věnováním vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm, rámování: 62,5 x 82,5 cm
Konec dražby: 13.04.2023 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč