Pastviny
Autor: Alois Kučera
(1905)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1960
Šířka: 36 cm, výška: 23 cm, rámování: 41 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč