Zátiší s citróny

Autor: Alois Kučera
(1905)

signováno nahoře, paspartováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1959
Šířka: 58 cm, výška: 25 cm, rámování: paspartováno
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.08.2021 22:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč