4. Zátiší s citróny
Autor: Alois Kučera
(1905)
signováno nahoře, paspartováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1959
Šířka: 58 cm, výška: 25 cm, rámování: paspartováno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.11.2021 19:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč