560. Podzim
Autor: Alois Kučera
(1905)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1959
Šířka: 53,5 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 58 x 71 cm
Konec dražby: 14.07.2019 21:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč