119. Bouda Cyril 1901-1984
Olivy, dřevoryt, č. 990, 1948, signováno PD, pasp., zaskl., tisková plocha 25 x 17 cm, rámováno 46 x 33, 5 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč