119. Boudová Jana (1931-2001)
bar. litografie, Zamilované Labutě, sign. PD J. Boudová 1986, aut. tisk, rozměr 15 x 22 cm, volně A 4
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč