119. Chodská váza
ručně malovaná chodská keramika, neznačeno
Výška: 12 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.09.2020 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč