119. Miró Joan 1893-1983
barevná litografie na kartonu, nesignováno, rozměr 11,5 x 22 cm, rámováno 33 x 43 cm, rám poškozen
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč