Dominanty
Autor: Willy Zlámal
(1915 Štenberk - 1995 Šternberk)
signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 200/24, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 42 cm, výška: 35 cm, rámování: 56 x 58 cm
Konec dražby: 13.05.2024 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč