99. Spící dítě
Autor: Willy Zlámal
(1915 Štenberk - 1995 Šternberk)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na překližce, datace: 1936
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 50 x 60 cm
Konec dražby: 11.07.2022 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč