206. Zahrada snů a iluzí
Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)
Signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: tempera
Šířka: 27,5 cm, výška: 41 cm, rámování: 61 x 48,5 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč