První sníh
Autor: Antonín Viktorín
(1907 Tišnov - ?)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1945
Šířka: 38 cm, výška: 33 cm, rámování: 41,5 x 48 cm
Konec dražby: 22.10.2023 18:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč