Dialog

Autor: Jiří Stejskal
(1948 Samotišky - 1988 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1987
Šířka: 45 cm, výška: 45 cm, rámování: 49 x 49 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 02.03.2020 19:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč