Lilie ve váze
Autor: Emil Weirauch
(1909 Dukovany - 1976 Brno)
Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47,5 cm, výška: 65 cm, rámování: 77 x 59 cm
Konec dražby: 16.11.2023 21:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč