Zima na na Staré haldě
Autor: Emil Weirauch
(1909 Dukovany - 1976 Brno)
signováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: akvarel, datace: 1956
Šířka: 43 cm, výška: 49 cm, rámování: 66,5 x 61,5
Konec dražby: 10.04.2024 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč