12. Hájek - Chalupy

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 52 cm, rámování: 65 x 78 cm

Konec dražby: 07.04.2020 20:05 SELČ

Zbývá: 1d 13h 14m 34s

Vyvolávací cena: 800 Kč