12. Na samotě

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 22 cm, rámování: 33 x 41 cm

Konec dražby: 23.10.2019 19:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč