Ozdobný talíř

neznačeno, keramický talíř, malový dekor květů, na reversu vtlačená značka, krakeláž, mírná poškozní
Šířka: 46 cm

Konec dražby: 25.01.2023 19:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 850 Kč