12. Vaňkův kopec
signováno a datováno vpravo dole, na reversu datace a místo vzniku
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1968
Šířka: 41 cm, výška: 28 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 15.03.2022 20:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč