120. Bouda Cyril 1901-1984
Objetí, litografie, signováno PD, pasp. , zaskl., tisková plocha 24 x 17 cm, rámováno 51, 5 x 36, 5 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč