120. John Bachta - Portrét ženy
signatura nenalezena, na reversu autorský přípis, rám mírně poškozen
Technika: olej na dřevě, datace: 1809
Šířka: 23 cm, výška: 27 cm, rámování: 40 x 37 cm
Konec dražby: 01.03.2021 21:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč