120. Léto na Hukvaldech
signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Technika: kombinovaná technika, datace: 1998
Šířka: 34 cm, výška: 17 cm, rámování: 26 x 43 cm
Konec dražby: 26.11.2019 21:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč