120. Miró Joan 1893-1983
barevná litografie na kartonu, nesignováno, rozměr 25 x 35 cm, rámováno 41 x 51 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 500 Kč