140. Bukový háj
Autor: Emil Spáčil
(1891)
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1939
Šířka: 34 cm, výška: 48 cm, rámování: 58 x 44 cm
Konec dražby: 10.11.2022 21:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč