27. Zimní krajina

Autor: Emil Spáčil
(1891)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 50 cm, výška: 61 cm, rámování: 69 x 58 cm
Stav: poškozený rám

Konec dražby: 07.06.2021 19:13 SELČ

Zbývá: 28d 10h 11m 51s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč