127. Pasáčci koz
Autor: Vilém Wünsche
(1900)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Šířka: 42 cm, výška: 29 cm, rámování: 55 x 68 cm
Konec dražby: 07.04.2020 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč