15. Horník
Autor: Vilém Wünsche
(1900)
signováno vpravo dole, na reversu fragment autorského štítku
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 45 cm, rámování: 56 x 44 cm
Konec dražby: 17.09.2019 19:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč