Podzim v Bártovicích

Autor: Vilém Wünsche
(1900)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 53,5 x 73

Konec dražby: 05.10.2020 21:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč