172. Podzim v Bártovicích
Autor: Vilém Wünsche
(1900)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 53,5 x 73
Konec dražby: 05.10.2020 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč