64. Sklizeň jablek
Autor: Vilém Wünsche
(1900)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 25 cm, rámování: 46 x 65 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.10.2019 21:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč