Inka Delevová - Spanilá dívka s ptáčkem
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 46 x 57,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.06.2023 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč